Şartlar & Koşullar

İade Şartları

1- Yanlış sipariş edilen ürünlerin firmamıza iadesi mümkün değildir.
2- Tarafımızdan yanlış teslim edilen,ilk kullanımda arızalı olduğu saptanan ürünler, satış tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edilir.
3- İade işlemi, iade edilecek olan ürünün iade sebebi bildirilerek Önel Elektroniğe gönderilmesi ve iade sebebinin teknik servisimizce de onaylanıp kabulüyle gerçekleşir.
4- İade edilecek ürünler orjinal kutusu içinde, standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.
5- İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu,kalem,cd, toner kağıt, v.b) orjinal ambalajında ve kullanılmamış olmalıdır. 
6- Ambalajı açılmış ürünleri iade alınmaz.
7- Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir.
8- Önel Elektronik tarafından kargo ile müşteriye hatalı gönderilen ürünlerin iade edilmesi halinde kargo bedeli tarafımızdan karşılanır.
9- İade faturası tutarı Önel Elektronik satış faturasındaki TL tutarıyla aynı olmalıdır.
10- Önel Elektroniğe  aşağıdaki belgelerle teslim edilmelidir:
 a- Satış faturasının fotokopisi  
 b- İade faturası
12- Ürün iade formu iadeniz kabul edildikten sonra, fatura miktarı banka hesabınıza 3 ile 5 gün içerisinde hesabınıza havale olarak gönderilecektir.

Sipariş ve Sevkiyat
Siparişlerin Sevkiyatı,Siparişleriniz sipariş tutarınızın banka hesabımıza havale yapılmasından 5 (beş) iş günü içerisinde adresinize istediğiniz kargo ile gönderilecektir.