Hakkımızda

Önel Elektronik, faaliyetlerine 1999 yılında başlamıştır.

Sınırlı ürün çeşitleriyle  başladığımız iş hayatımıza, şimdi binlerce ürün çeşiti, yüzlerce başarılı  çalışma, bayilikler ve yüzlerce  memnun müşterimiz ile ticaret hayatımıza devam etmekteyiz.

Elektronik malzeme sektörü dünyada ve ülkemizde hızlı bir şekilde büyümekte ve gelişmektedir. Bu hızla   gelişen ve değişen sektörde amacımız,müşterilerimize daima en  kaliteli ürünleri sunmak ve çözümler üretmektir.

Sizlerin görüş ve isteklerini esas alarak her zaman kendimizi geliştirmekte  ve yenilemekteyiz.

İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve tecrubelerinizi bizimle paylaşmak  isterseniz biz bilgi ve  tecrubelerimizi sizinle paylaşmaya hazırız.


Nasıl Üye Olabilirim?

Sitemizin Kullanıcı Girişi bölümünden üyelik linkine tıklayınız.Açılan sayfadaki Adınız,Soyadınız ve E Posta adresinizi doğru olarak girdikten sonra  Kullanıcı Kayıt İşlemini Tamamla linkine tıklayınız. Ekranınızda  Kullanıcı kayıt işleminiz gerçekleşmiştir. Parolanız E posta Adresinize Gönderilecektir bilgisi görüntülenektir.Bu aşamada Üyelik işleminiz tamamlanmıştır.Bundan sonraki aşamada sitemizden E posta  adresinize bilgi postası gönderilmektedir.Gönderilen bu bilgi postasında E posta Adresiniz ve Parolanız yer almaktadır.  

Parolamı Unuttum  Ne Yapacağım ?    

Eğer üyelik parolanızı unuttuysanız; Ana sayfamızda yada herhangi bir sayafamızda Kullanıcı Girişi bölümünden kullanıcı adınızı (E posta adresiniz) yazıp parolamı unuttum linkine tıklayınız.Sonra E Posta hesabınıza bakıp www.onelelektronik.com.tr  tarafından otomatik olarak gönderilen bilgi mailindeki parolayı kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz.  

Parolamı Nasıl Değiştirebilirim?  

Parolanızı değiştirmek isterseniz sitemizden mevcut parolanızı kullanarak üye girişi yapar ve kullanıcı işlemleri bölümünden  parola değiştir linkini kullanarak yeni parola oluşturabilirsiniz.Yeni parolanız E posta adresinize gönderilmektedir