Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası www.onelelektronik.com.tr  URLyi ve bu URLnin tüm alt bölümlerinde geçerlidir. 
www.onelelektronik.com.tr   kök alanı tüm üyelerimize açıktır.Bu alanda gezinme esnasında hiç bir şekilde sizden bilgi istenmez veya bilgisayarınıza bilgi taşıyan dosya (cookie) yüklenmez.
Üyelerimizin gezdiği sayfalar,ürün ile ilgili yapmış olduğu aramalar gibi birtakım bilgiler ileride performans ölçümü, bayi profili oluşturmak,ürün güncellemeleri,indirim duyuruları ve özel teklifler amacı ile sadece www.onelelektronik.com.tr  tarafından kullanılabilir. Üyelerimizin bize verdiği firma bilgileri ve şahsi kullanıcılara ait kişisel bilgiler yasal zorunluluklar hariç hiçbir zaman üçüncü şahıslara verilmez/kullandırılmaz.
Sistemimize girmek için kullandığınız parola çok yüksek şifreleme yöntemleri ile saklanmaktadır. www.onelelektronik.com.tr  sistem yöneticileri dahi parolanızı görememektedir. Bu yüzden parolanızı unuttuğunuz takdirde, sistemden yenisini oluşturmak zorunda kalırsınız. Üyelerimizin bu sistemi kullanarak yapmış olduğu alışverişlerde teslimat seçeneği için gerekli olan bilgiler dışında hiç bir bilgi tarafımızdan istenmez. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Önel Elektronik tarafından güncellenebilir.
Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. 
Yukarıdaki Gizlilik Politikası, www.onelelektronik.com.tr  üyesi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.